piątek, 14 października 2016

Fashion is my best friend

Na wstępie chciałabym usprawiedliwić swoją dłuższą nieobecność na blogu. Pewnie ciekawicie się, czym była ona spowodowana. Przechodząc do sedna sprawy, od dłuższego czasu nie mam przy sobie mojego laptopu, dzięki któremu były dodawane wszystkie dotychczasowe posty.. Muszę przyznać, że czuję się bez niego niemalże jak bez ręki. Niestety, nadal pozostaje on w naprawie, a ja stwierdziłam, że zbyt długo nie pisałam, a więc wracam do Was ze zdwojoną siłą! Co prawda pisanie postu przy użyciu telefonu wcale nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać, aczkolwiek zamierzam sprostać wyzwaniu. Dzisiejszy post chciałabym poświęcić modzie, która co jakiś czas ulega zmianom. Ile osób na świecie, tyle odrębnych zdań na temat stylu. Każdemu z nas podobają się różne rzeczy, co nie ulega wątpliwości. Pozostaje jednak pytanie, czy powinno to komuś przeszkadzać? Zastanów się, ile razy słyszałeś takie sformułowania, jak na przykład: 'Popatrz, co ona ma na sobie!'. Uważam, że owszem, nie ma na świecie osoby, której cały świat by dogodził, nie ukrywajmy, każdy ma przynajmniej jedną znajomą zaszytą w pamięci, której styl nam po prostu nie leży, jednak nie musimy ogłaszać tego całemu światu. Niestety, ludzkość idzie w złym kierunku tej sprawy, ludzie stają się coraz bardziej bezczelni w swoim zachowaniu. Post ten ma na celu uświadomić odbiorcy, że nie tędy droga. Jeżeli wszyscy z nas byliby tacy sami, świat byłby nudny, zapewniam Cię. Ponadto, kierując to zdanie do moich żeńskich odbiorców, myślę, że żadna z nas nie chciałaby, by połowa kobiet w naszym miejscu zamieszkania miała chociażby taki sam top. Każda z nas chce być na swój sposób oryginalna, nie utrudniajmy więc sobie tego nawzajem. To jest moje zdanie na ten temat. Jakie jest Wasze stanowisko w kierunku stylu każdego z osobna? 


Niestety nie jestem w stanie dodać zdjęć do dzisiejszego postu w tym momencie, pojawią się one kiedy odzyskam laptop. W zamian za zdjęcia zapraszam na moją drugą stronę internetową, gdzie znajdują się zdjęcia wykonane przeze mnie:)

5 komentarzy :

 1. Współczuję laptopa w naprawie, do mnie dopiero trafił z naprawy mój telefon, który był tam około półtora miesiąca ;c
  Ja uważam, że każdy powinien nosić to, co mu się podoba i w czym czuje się dobrze, bez względu na opinię innych :)

  Mój blog - HELLO-WONDERFUL
  Pozdrawiam cieplutko:*

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo nie, w sumie ja czasem patrze na kogoś i myślę 'co on ma na sobie' poczułam się w tym momencie źle ;c

  Zapraszam!
  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<
  Obserwujemy? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog *.*

  Coś czuję, że będę tu wpadała częściej <33

  Co powiesz na wspólną obs ?

  https://believeinhimselfx33.blogspot.com/2016/12/goodbye-2016.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję laptopa w naprawie! Co do tego czy nie chciałybyśmy żeby pół miasta miało taki sam top - myślę, że w ostatnim czasie to właśnie jest modne. Wyglądanie tak samo, jak te typowe dziewczyny z tumblra. Identyczne kurtki, spodnie, buty, WSZYSTKO. Sama nie bardzo rozumiem tego sens dlatego podziwiam osoby wyglądające inaczej!

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki wielkie za każdy komentarz!:)